| 3 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
AMD Ryzen 5 8600G 4.3 GHz 6-Core Socket AM5 16MB L3 Cache Desktop CPU Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5500 3.6GHz 6-Core AM4 Desktop Processor with Wraith Stealth Cooler
| IN STOCK |
AMD Ryzen 3 4100 3.8GHZ 4 Core L3 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHz 8 Core L3 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
AMD Ryzen Threadripper Pro 5975WX 3.6GHz L3 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 7600X 4.7GHz 6 Core AM5 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Wraith Stealth Cooler Ryzen 7 5700G 3.8GHz 16MB L3 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i9 13900KF 5.8GHz 24 Core LGA 1700 Desktop Processor - Raptor Lake
| IN STOCK |
AMD Ryzen 9 7900X 4.7GHz 12 Core AM5 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (5.0 GHz) 8 Core AM5 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i7-13700KF 3.4GHz 16 Cores Desktop Processor OEM/Tray (Raptor Lake)
| IN STOCK |
Intel Core i7-13700K 3.4GHz 16 Core LGA 1700 Desktop Processor OEM/Tray (Raptor Lake)
| IN STOCK |
Intel Core i7-9700 3GHz Coffee Lake 12MB Cache Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz 6 Core L3 Desktop Processor, OEM/Tray Version
| IN STOCK |
Intel Core i3-12100 Alder Lake CPU LGA 1700 3.3 GHz Quad-Core 60W 12MB Cache Desktop Processor
| IN STOCK |
| SERIES | Intel Core Ultra 9 |
| SERIES | Intel Core Ultra 9 |
| CPU SOCKET | FCLGA1851 |
| CPU SOCKET | FCLGA1851 |
| NUMBER OF CORES | 24 |
| NUMBER OF CORES | 24 |
| OPERATING FREQUENCY | 5.4 GHz |
| OPERATING FREQUENCY | 5.4 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.6 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.6 GHz |
| CORE NAME | Arrow Lake |
| CORE NAME | Arrow Lake |
| NUMBER OF THREADS | 24 |
| NUMBER OF THREADS | 24 |
| CACHE | 36 MB |
| CACHE | 36 MB |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | Intel Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | Intel Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 300 MHz |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 300 MHz |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 24 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 24 |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 4.0, 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 4.0, 5.0 |