| 15 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noctua Chromax Black Swap 92mm 2500RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 92mm 1600RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-3 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-1 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140 mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL140 RGB 2-Pack 140mm Computer Case Fans - White
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-2 1300RPM 120mm Case Fan
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL120 RGB 120 mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 600 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| AIRFLOW | 106 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 320 g |