| 17 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
ASRock Z790M-ITX WIFI Intel Z790 Socket 1700 DDR5 Mini-ITX Motherboard
| IN STOCK |
Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX DDR5-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock B550 Pro4 AMD AM4 ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming B660M-PLUS WIFI Intel LGA 1700 Micro ATX DDR5 Motherboard
| IN STOCK |
Asrock LiveMixer Intel Z790 LGA 1700 ATX DDR5-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock B650 PRO RS AMD B650 AM5 ATX DDR5 Motherboard
| IN STOCK |
Asrock AMD A520M-HVS Socket AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASUS PRIME B550-Plus AMD 128GB DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
ASUS ROG Strix B660-A Gaming D4 WIFI D4 LGA 1700 ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
ASUS ROG STRIX B550-A GAMING AMD B550 ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
MSI AMD A520M Pro AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASUS PRIME B550M-A WIFI II AMD Micro ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
ASUS PRIME B550-PLUS AMD B550 Socket AM4 ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock Pro RS AMD B650 AM5 Micro ATX DDR5 Motherboard
| IN STOCK |
ASUS PRIME H610M-A D4-CSM LGA 1700 Micro ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
| FORM FACTOR | mini ITX |
| FORM FACTOR | mini ITX |
| CHIPSET | AMD |
| CHIPSET | AMD |
| MEMORY STANDARD | DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM |
| MEMORY STANDARD | DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM |
| MEMORY SLOTS | 2 |
| MEMORY SLOTS | 2 |
| MAXIMUM INTERNAL MEMORY | 16 GB |
| MAXIMUM INTERNAL MEMORY | 16 GB |
| PORTS | 2 |
| PORTS | 2 |
| ETHERNET | Yes |
| ETHERNET | Yes |
| ONBOARD USB 2.0 | 2 |
| ONBOARD USB 2.0 | 2 |
| M.2 SLOTS | SATA III |
| M.2 SLOTS | SATA III |
| SATA III CONNECTORS | 2 |
| SATA III CONNECTORS | 2 |
| S/PDIF OUT | Yes |
| S/PDIF OUT | Yes |
| FRONT PANEL AUDIO | Yes |
| FRONT PANEL AUDIO | Yes |
| FRONT PANEL CONNECTOR | Yes |
| FRONT PANEL CONNECTOR | Yes |
| CPU FAN CONNECTOR | Yes |
| CPU FAN CONNECTOR | Yes |
| CHASSIS FAN CONNECTORS | 1 |
| CHASSIS FAN CONNECTORS | 1 |
| TPM | Yes |
| TPM | Yes |
| AUDIO CHIPSET | Realtek ALC887 |
| AUDIO CHIPSET | Realtek ALC887 |
| AUDIO CHANNELS | 7.1 channels |
| AUDIO CHANNELS | 7.1 channels |
| CROSSFIRE | Not supported |
| CROSSFIRE | Not supported |
| SUPPORTED OPERATING SYSTEMS | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| SUPPORTED OPERATING SYSTEMS | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| WIFI | No |
| WIFI | No |
| DIMENSIONS | 170 mm |
| DIMENSIONS | 170 mm |