| 59 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 2.99! |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 301XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-571C XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-127XLBK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL High Yield Ink Cartridge CH563EE Black
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Green Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Brother LC-125XLC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 951XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BLACK PAGE YIELD | 500 pages |
| BLACK PAGE YIELD | 500 pages |
| COLOR PAGE YIELD | 500 pages |
| COLOR PAGE YIELD | 500 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 50 - 40 °C |
| OPERATING TEMPERATURE | 50 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 70 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 70 °C |
| WEIGHT | 40 g |
| WEIGHT | 40 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 114.8 mm |
| PACKAGE DIMENSIONS | 114.8 mm |