| 8 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 50mm 4500RPM TX3/LP4 Ball Bearing Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-3 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM IP67 Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 80mm 2200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-A12X25 Chromax 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-2 140mm 900RPM Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A6X25-PWM 60mm 3000RPM Case Fan - Beige,Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 2000 RPM |
| ROTATION SPEED | 2000 RPM |
| QUANTITY | 3 pc(s) |
| QUANTITY | 3 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 29.5 dB |
| NOISE LEVEL | 29.5 dB |
| AIRFLOW | 72 cfm |
| AIRFLOW | 72 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 120 x 120 x 30 mm |
| DIMENSIONS | 120 x 120 x 30 mm |