| 10 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noctua NF-A8 80mm 2200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-3 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fans - Dual Pack
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-2 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1200RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Supermicro 40MM 13000RPM 4-Pin Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-PS 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1700 RPM |
| QUANTITY | 5 Pack |
| AIRFLOW | 72.8 cfm |
| CONNECTOR | 3-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 191 g |