| OUT OF STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus RF Wireless Touck Keyboard QWERTY UK English Black
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 GX Brown Switch Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout Black
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTZ Black Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Medical Grade Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech Wired iPad Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | UK English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| NORMAL KEYS | 79 |
| PALM REST | No |
| KEY SWITCH TYPE | Scissor key switch |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 295.49 x 129.03 x 15.86 mm |
| WEIGHT | 442 g |
| FORM FACTOR | 75% |
| WIRELESS RANGE | 10 m |