| OUT OF STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 80mm 1200RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech High Air Flow Dual Ball Bearing TX3 Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 80mm 2200RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM 5V Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 FLX 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PM-1 40mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12X25 Chromax 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 500 RPM |
| QUANTITY | 3 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 29 dB |
| AIRFLOW | 48.58 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 120 x 25 x 120 mm |