| 2 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 6.99! |
SIIG CE-MT1712-S2 Dual Flat Panel Monitor Desk Stand - Up to 27-inch - Black
| IN STOCK |
SIIG CE-MT2211-S1 Triple Flat Screen Monitor Desk Stand - Up to 27-inch
| IN STOCK |
Tripp Lite Height Adjustable Monitor Riser - Black
| IN STOCK |
StarTech Triple Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Pole Mount Full Motion Desk Clamp Grommet Single Monitor Arm - Up To 34-Inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV LCD Wall Monitor Mount - Supports 13 to 27 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Display TV Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech Single Wall Mount Monitor Arm - Up to 30-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Monitor Stand - Up To 27 Inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Up to 24-inch Monitors
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVOTV2 Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Arctic AEMNT00039A Z1 Single Clamp Monitor Arm - Up to 34"/38" Ultrawide
| IN STOCK |
Tripp Lite Work Wise Desk Mounted Workstation - Steel
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVSTND Desktop Monitor Stand - Up to 30-inch Screen Size
| IN STOCK |
| TYPE | Screws |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 9 kg |
| MAX MONITOR WEIGHT | 9 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 81.3 cm (32") |
| MAX MONITOR SIZE | 81.3 cm (32") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| ROTATION | 180° |
| TILT | -45 - 90° |
| TILT | -45 - 90° |
| DIMENSIONS | 117 mm |
| DIMENSIONS | 117 mm |