| 4 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 80mm 2200RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua Chromax Anti Vibrations Pads - Black - 16-Pack
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120mm ARGB Case Fan - 3 Pack - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-PS 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-P 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
StarTech High Air Flow Dual Ball Bearing TX3 Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 80mm 2200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM 5V Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1700 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 33 dB |
| AIRFLOW | 82 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 15.5 mm |