| 1 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 6.99! |
Kensington K52797WW SmartFit Extra Wide Monitor Stand - Up to 27-inches Screen
| IN STOCK |
Kensington Monitor Stand Plus with SmartFit System - Up to 21-inch Screen
| IN STOCK |
Star Tech Desk Clamp Monitor Stand Up to 24-inch Screen - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Monitor Stand - Up To 27 Inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Triple Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Arctic Z1 Gen 3 4-Port USB 2.0 Single Monitor Arm - Up to 38-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Security Monitor Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTeck ARMBARDUOG Desk Clamp Dual Monitor Arm - Up to 27-inch Screens
| IN STOCK |
3M Mechanical Adjustable Monitor Arm - Black
| IN STOCK |
StarTech Single Wall Mount Monitor Arm - Up to 30-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Pole Mount Full Motion Desk Clamp Grommet Single Monitor Arm - Up To 34-Inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV LCD Wall Monitor Mount - Supports 13 to 27 Inch Screens
| IN STOCK |
Arctic AEMNT00039A Z1 Single Clamp Monitor Arm - Up to 34"/38" Ultrawide
| IN STOCK |
StarTech Quad Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV LCD Wall Monitor Mount - 45 To 85 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 8 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 81.3 cm (32") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 270° |
| MATERIALS | Steel |
| DIMENSIONS | 517 mm |
| WEIGHT | 2.5 kg |