| 1 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
16GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
16GB Crucial DDR5 4800MHz CL40 SO-DIMM Laptop Dual Memory Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston FURY Beast DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5600GHz CL36 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 32GB) - White
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan DDR5 6000MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 6200MHz CL32 Quad Memory Kit (4x16GB) - Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill Ripjaws M5 RGB DDR5 5200MHz Dual Channel Kit (2x 16GB) CL40 1.10V White Edition
| IN STOCK |
32GB Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB Team Group Delta DDR5 6000MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB) - White
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 5600 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Single |
| CAS LATENCY | 46 |
| VOLTAGE | 1.1 V |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 1 x 32 GB |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 95 °C |