| 8 IN STOCK |
|
Ships in 5 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
D-Link 24-port Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
D-Link 5-Port Gigabit Unmanaged Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW Flex Mini 4-port Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Unmanaged Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi Enterprise 24-port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Netgear 5-Port GS105 Ethernet Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti 24 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Network Switch - Silver
| IN STOCK |
D-Link 8-Port L2 Ethernet Network Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Switch Lite 16-port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-LINK JetStream 24-Port Gigabit L2 with 4 SFP Slots Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 48 Port Managed L2 Gigabit Ethernet Switch - Silver
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Easy Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Smart Managed Switch
| IN STOCK |
D-Link 20-Port L2 Managed Ethernet Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 8 |
| PRIMARY PORT SPEED | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| SWITCH LAYER | L2/L2+ |
| MAC ADDRESS TABLE | 8000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 20 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 50 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 294 mm |