| 2 IN STOCK |
|
Ships in 2 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noctua 120mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-3 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL073) ARGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 80mm 1200RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1100 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 13.6 dB |
| AIRFLOW | 51.3 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 220 g |