| 1 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noiseblocker Black Silent XE-2 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-P 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 FLX 80mm 2000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Anti Vibrations Pads - Black - 16-Pack
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-4 120mm 2400RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 FLX 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
StarTech High Air Flow Dual Ball Bearing TX3 Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 2400 RPM |
| ROTATION SPEED | 2400 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 36.8 dB |
| NOISE LEVEL | 36.8 dB |
| AIRFLOW | 97.4 cfm |
| AIRFLOW | 97.4 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 7 - 13.2 V |
| VOLTAGE | 7 - 13.2 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 258 g |
| WEIGHT | 258 g |