Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
Noctua NF-A12X25 Chromax 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL072) ARGB120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM IP67 Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PM-1 40mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 500 RPM |
| QUANTITY | 2 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 22 dB |
| AIRFLOW | 91.19 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 26 mm |