| OUT OF STOCK |
D Link 52 Port Smart Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 24-port Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
D Link 54 Port Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Smart Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 24 Port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (PoE) Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 48 Port Managed L2 Gigabit Ethernet Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW Flex Mini 4-port Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch Steel Case Black
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Enterprise 8 Port PoE Managed L3 Ethernet Switch - Stainless Steel
| IN STOCK |
D-Link 5-Port Gigabit Unmanaged Switch
| IN STOCK |
StarTech 4-Port KVM DisplayPort Switch with Audio - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 4 Port PoE Managed 1U Ethernet Switch - Grey
| IN STOCK |
Netgear Prosafe Plus 5-Port Ethernet Switch - Black
| IN STOCK |
Netgear 5-Port GS105 Ethernet Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 18 |
| PRIMARY PORT SPEED | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x |
| MAC ADDRESS TABLE | 8000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 7.2 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 50 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 440 mm |