| OUT OF STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Italian Layout
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech G ProX Lightspeed RF Wireless Gaming Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech G PRO Gaming USB Black Keyboard - US Keyboard Layout
| IN STOCK |
Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB QWERTZ Keyboard - Dutch Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Easy Touch 618 Numeric Universal USB Keypad - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K280e keyboard USB QWERTZ German Black Keyboard
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTZ Black Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Logitech MK545 Advanced Wireless Mouse Combo Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 127 x 435 x 36.3 mm |
| WEIGHT | 780 g |
| MATERIAL | Aluminium |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |