| 7 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL140 RGB 2-Pack 140mm Computer Case Fans - White
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua NF-F12 120mm 1500RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-3 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Anti Vibrations Pads - Black - 16-Pack
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 300 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 10 dB |
| AIRFLOW | 95.7 cfm |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 25 mm |
| WEIGHT | 28 g |