| 2 IN STOCK |
|
Ships in 12 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noiseblocker NB-eLoop B12-3 120mm 1900RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-P 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-1 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Anti Vibrations Pads - Black - 16-Pack
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-3 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140 mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 400 RPM |
| QUANTITY | 3 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 10 dB |
| AIRFLOW | 74.2 cfm |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 120 x 120 x 25 mm |
| WEIGHT | 69 g |