Netgear 5-Port GS105 Ethernet Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
Netgear Prosafe Plus 5-Port Ethernet Switch - Black
| IN STOCK |
D-Link 24-port Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
C2G 4K HDMI VGA Mini DisplayPort USB C Adapter Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti 24 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Network Switch - Silver
| IN STOCK |
TP-Link TL-SG1016PE 16-Port Managed Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW Flex Mini 4-port Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi Enterprise 24-port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Lite 8 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Switch - White
| IN STOCK |
Netgear ProSafe 8-Port GS108 Unmanaged Switch (10/100/1000) - Blue
| IN STOCK |
D-Link 5 Port Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Network Switch - Black
| IN STOCK |
D-Link 5-Port Gigabit Unmanaged Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch
| IN STOCK |
D-Link 10-Port Gigabit Smart PoE Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Switch Lite 16-port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 4 |
| PRIMARY PORT SPEED | Fast Ethernet (10/100) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.3af |
| SWITCHING CAPACITY | 1 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | White |
| DIMENSIONS | 199.9 mm |