| OUT OF STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair LL120 PWM RGB 120mm Computer Case Fans - Triple Pack - White
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 2000RPM 5V Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings (BL074) ARGB 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noctua 140mm Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XM-1 40mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-1 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140 mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua Chromax Anti Vibrations Pads - Black - 16-Pack
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 250 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 32 dB |
| AIRFLOW | 64.5 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| DIMENSIONS | 120 x 120 x 28 mm |