| OUT OF STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTZ Black Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 GX Brown Switch Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wireless Black Keyboard - US English Format
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso Easy Touch 618 Numeric Universal USB Keypad - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Logitech K280e keyboard USB QWERTZ German Black Keyboard
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech Wireless Keyboard K270 - UK Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Meditech Magic Medical Grade USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Graphite |
| COLOR | Graphite |
| DESIGN STYLE | Office |
| DESIGN STYLE | Office |
| PALM REST | Yes |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | Yes |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Scissor key switch |
| KEY SWITCH TYPE | Scissor key switch |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 430.2 x 131.63 x 20.5 mm |
| DIMENSIONS | 430.2 x 131.63 x 20.5 mm |
| WEIGHT | 810 g |
| WEIGHT | 810 g |
| MATERIAL | Aluminium |
| MATERIAL | Aluminium |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |
| WIRELESS RANGE | 10 m |