| OUT OF STOCK |
StarTech High Air Flow Dual Ball Bearing TX3 Case Fan
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-2 140mm 900RPM Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL072) ARGB120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 92mm 2500RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua 140mm Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-1 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 FLX 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 350 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| AIRFLOW | 54.3 cfm |
| COLOR | Black |
| POWER CONSUMPTION | 7.08 W |
| DIMENSIONS | 124 x 120 x 28 mm |