| 2 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 6.99! |
D-Link 30-Port Lite Layer 3 Gigabit Stackable Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Enterprise 8 Port PoE Managed L3 Ethernet Switch - Stainless Steel
| IN STOCK |
TP-LINK JetStream 24-Port Gigabit L2 with 4 SFP Slots Managed Switch
| IN STOCK |
Netgear 24 Port GE POE Smart Switch
| IN STOCK |
D-Link 10-Port Gigabit Smart PoE Managed Switch
| IN STOCK |
D Link 52 Port Smart Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 8-Port Gigabit Easy Smart Black Network Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 24 Port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (PoE) Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti Lite 8 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Switch - White
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi 48-port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Unmanaged Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
TP-Link TL-SG1048 48-Port Gigabit Unmanaged Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch
| IN STOCK |
Netgear Prosafe Plus 5-Port Ethernet Switch - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti EdgeSwitch 24-port 250W (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 8 |
| PRIMARY PORT SPEED | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af |
| SWITCH LAYER | L2 |
| MAC ADDRESS TABLE | 16000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 20 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | -5 - 50 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 280 mm |