| 17 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Seal Shield Silver Storm Washable Medical Grade USB Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Spanish Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal Medical Grade Keyboard White - US Layout
| IN STOCK |
Adesso 3 Color Illuminated USB SlimTouch 110 Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso Easy Touch 618 Numeric Universal USB Keypad - Black
| IN STOCK |
Adesso PS2 Multimedia Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTZ Black Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Italian Layout
| IN STOCK |
Logitech ERGO K860 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English Layout - Graphite
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Logitech Gaming RF Wireless Keyboard - English, Black
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | French |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | No |
| BATTERY | AAA |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 186.7 x 447.2 x 21.4 mm |
| WEIGHT | 603 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |