| 6 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 6.99! |
Ubiquiti Networks UniFi Switch Lite 16-port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 5-Port Gigabit Unmanaged Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti EdgeSwitch 24-port 250W (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 48-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 28-Port Layer 3 Gigabit Stackable PoE Managed Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch
| IN STOCK |
TP-Link 8-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
StarTech 4-Port KVM DisplayPort Switch with Audio - Black
| IN STOCK |
TP-LINK TL-SG1008P 8-Port Network Switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) PoE
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW Flex Mini 4-port Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 48 Port PoE Managed L2 Gigabit Ethernet Switch - Stainless Steel
| IN STOCK |
TP-LINK 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch Unmanaged White
| IN STOCK |
D-Link 10-Port Gigabit Smart Managed Switch
| IN STOCK |
D-Link 8-Port L2 Ethernet Network Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 24-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 4 |
| PRIMARY PORT SPEED | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| SWITCH LAYER | L2 |
| MAC ADDRESS TABLE | 16000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 68 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 220 mm |