| 22 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 2.99! |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BLACK PAGE YIELD | 1250 pages |
| BLACK PAGE YIELD | 1250 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| WEIGHT | 40 g |
| WEIGHT | 40 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 114.8 mm |
| PACKAGE DIMENSIONS | 114.8 mm |