| 10 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Epson 34 Ultra Ink Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
HP 302 Standard Yield Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CLI-551M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Multi-pack Ink Cartridge (Black, cyan, magenta, yellow)
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-72 Grey, Photo Black, Photo Cyan, Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-55XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Magenta Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI- 581 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan, Magenta, Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | C9352AE |
| COLOR PAGE YIELD | 165 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| INK DROP SIZE | 5 pl |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -15 - 35 °C |
| WEIGHT | 40 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 141 mm |