| 9 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Transcend StoreJet 35T3 USB3.0 External Desktop Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm Portable Hard Drive Blue
| IN STOCK |
1TB AData Black HD650 Durable USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
OWC 2TB Thunderbolt 5 Bus-Powered Portable NVMe SSD External Storage Solution
| IN STOCK |
750GB Western Digital Elements 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB Apricorn Aegis Fortress L3 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
5TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Black)
| IN STOCK |
2TB Silicon Power Armor A65B Shockproof/Waterproof Portable Hard Drive USB3.2 - Black/Grey Edition
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2 TB |
| INTERFACE TYPE | Micro-USB B |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 78 mm |
| WEIGHT | 152 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 50 °C |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Black |