Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B14 ARGB 140MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PM-1 40mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings (BL074) ARGB 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-4 120mm 2400RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Corsair LL120 PWM RGB 120mm Computer Case Fans - Triple Pack - White
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 2000RPM 5V Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 9.2 cm |
| FAN DIAMETER | 9.2 cm |
| ROTATION SPEED | 150 RPM |
| ROTATION SPEED | 150 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| AIRFLOW | 43 cfm |
| AIRFLOW | 43 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin + 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin + 4-pin |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 92 mm |
| DIMENSIONS | 92 mm |
| WEIGHT | 85 g |
| WEIGHT | 85 g |