| 12 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Seal Flex USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus RF Wireless Touck Keyboard QWERTY UK English Black
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MK545 Advanced Wireless Mouse Combo Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Spanish Layout
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB Black Mechanical Keyboard US English
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Adesso Antimicrobial USB QWERTY Waterproof Touchpad Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech G PRO Gaming USB Black Keyboard - US Keyboard Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Graphite |
| DESIGN STYLE | Universal |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| BATTERY | AAA |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 143.9 x 21.3 x 373.5 mm |
| WEIGHT | 558 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |