| 18 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Washable USB QWERTY Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Italian Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Adesso USB 3 Color Illuminated Compact Multimedia SlimTouch Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Wired Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated Aluminum USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired USB Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Seal Shield Seal Flex USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| NORMAL KEYS | 99 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 375 x 125 x 37.5 mm |
| WEIGHT | 1.25 kg |
| MATERIAL | Aluminium, Polymer |
| FORM FACTOR | 96% |