| 7 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Seal Shield Medical Grade Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Logitech Gaming RF Wireless Keyboard - English, Black
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Adesso Slim Touch Mini With Touchpad USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated Aluminum USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal Medical Grade Keyboard White - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US International |
| COLOR | Pink |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| NORMAL KEYS | 67 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 313 x 105 x 37.5 mm |
| WEIGHT | 880 g |
| MATERIAL | Aluminium, Polymer |
| FORM FACTOR | 65% |