| OUT OF STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Logitech MK540 Advanced Wireless and Mouse Combo Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Spanish Layout
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch Antimicrobial Waterproof USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - Spanish Layout - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| NORMAL KEYS | 110 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| DIMENSIONS | 430 x 140 x 36 mm |
| WEIGHT | 1.02 kg |
| WIRELESS RANGE | 10 m |