| OUT OF STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Photo Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 951XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 29 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 2-pack Black/Tri-color (Cyan, Magenta, Yellow) Original Ink Cartridges (X4D37AE)
| IN STOCK |
Epson T1285 Black, Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 140 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | Epson |
| OEM CODE | C13T00Q140 |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| STORAGE TEMPERATURE | -20 - 40 °C |
| PACKAGE DIMENSIONS | 58 mm |