| 3 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 920XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Green Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
Epson 33 Black, Yellow, Cyan, Magenta, Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon PGI-520BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-229XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | F9K17A |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -25 - 55 °C |
| WEIGHT | 450 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 283 mm |