| OUT OF STOCK |
Canon CLI-551GY XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 2-pack Black/Tri-color (Cyan, Magenta, Yellow) Original Ink Cartridges (X4D37AE)
| IN STOCK |
HP 364 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-72 Grey, Photo Black, Photo Cyan, Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 934XL Ink C2P23AE Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-223M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | C8765EE |
| BLACK PAGE YIELD | 480 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| WEIGHT | 39.2 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 113 mm |