| OUT OF STOCK |
Canon PGI-1500 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Magenta Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 29XL T299140 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571C XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL Original XL High Yield Ink Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
Canon PGI-72 Grey, Photo Black, Photo Cyan, Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T1285 Black, Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 5 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BLACK PAGE YIELD | 190 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| INK DROP SIZE | 17 |
| PRINT HEAD NOZZLES | 416 |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -15 - 35 °C |
| WEIGHT | 40 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 141 mm |