Brother LC-229XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-546XL Cyan, Magenta,Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T1285 Black, Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 951XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 920XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI- 581 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 3JA27AE |
| COLOR PAGE YIELD | 1600 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 50 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 114 mm |