| OUT OF STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Silicon Power C80 USB3.1 Type-C Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| TRANSFER RATES | 300 MB/s |
| COLOUR | Grey, Silver |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | -25 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 23.6 mm |