| OUT OF STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL High Yield Ink Cartridge CH563EE Black
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-546XL Cyan, Magenta,Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-520BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 343.5 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BLACK PAGE YIELD | 20000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 10 - 90 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 690 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 224 mm |