| OUT OF STOCK |
HP 301XL High Yield Ink Cartridge CH563EE Black
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-55XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Epson T0711 High Capacity Ink Cartridge Twin Pack - Black
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 62XL Tri-Color Printer Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Green Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-546XL Cyan, Magenta,Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | L0R15A |
| COLOR PAGE YIELD | 16000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 10 - 90 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 350 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 220 mm |