| OUT OF STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Multi-pack Ink Cartridge (Black, cyan, magenta, yellow)
| IN STOCK |
Epson 34 Ultra Ink Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
HP 920XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI- 581 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-57 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 33 Black, Yellow, Cyan, Magenta, Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | L0R12A |
| BLACK PAGE YIELD | 11000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 10 - 90 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 370 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 220 mm |