| 16 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Canon CLI-251GY Gray Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-127XLBK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Magenta
| IN STOCK |
Canon CLI-526 BK Ink Cartridge for Canon Pixma Black
| IN STOCK |
Brother LC-22UC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL Original XL High Yield Ink Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
Epson 34 Ultra Ink Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC223Y Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon CLI-57 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | F6T83AE |
| COLOR PAGE YIELD | 7000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 30 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 190 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 215 mm |