| OUT OF STOCK |
Canon CLI-42 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571C XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Magenta Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | D8J09A |
| COLOR PAGE YIELD | 6600 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 170 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 241.7 mm |