| OUT OF STOCK |
Canon CL-246 Ink Cartridge Color
| IN STOCK |
Epson T1285 Black, Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC985BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Brother LC-125XLC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI- 581 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | D8J07A |
| COLOR PAGE YIELD | 6600 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 180 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 241.7 mm |