| 8 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 2.99! |
HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-512 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon Ink CLI-551M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC985BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-5 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Magenta |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | C2P25AE |
| COLOR PAGE YIELD | 825 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 0 - 45 °C |
| WEIGHT | 30 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 106 mm |