| OUT OF STOCK |
Canon PGI-72 Grey, Photo Black, Photo Cyan, Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-526 BK Ink Cartridge for Canon Pixma Black
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Black, Cyan, Grey, Light Grey, Magenta, Photo Cyan, Photo Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Standard Yield Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Brother LC-123M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-229XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI- 581 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-5 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Epson 29 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-223M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP DesignJet 728 Ink Cartridge - Matte Black
| IN STOCK |
| COLOR | Magenta |
| INK VOLUME | 6 ml |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| INK DROP SIZE | 5.5 pl HDW, 1.3 pl LDW |
| PRINT HEAD NOZZLES | 336 HDW, 336 LDW |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 70 °C |
| WEIGHT | 30 g |