| OUT OF STOCK |
Canon Ink CLI-551M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Magenta
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI- 581 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-223M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-526 BK Ink Cartridge for Canon Pixma Black
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
| COLOR | Matte black |
| INK VOLUME | 300 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | P2V83A |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 20 - 25 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 450 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 283 mm |